Rekrutacja

W naszej firmie liczy się przede wszystkim doświadczenie i pasja. Poszukujemy doświadczonych specjalistów z odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą. Chętnie podejmujemy też współpracę z osobami zainteresowanymi nowymi technologiami oraz gotowymi budować różnorodne strategie działań marketingowych marek w internecie.

Prezentujemy krótki przewodnik po procesie rekrutacji w The Nets:

 1. OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE
  Spośród ogłoszeń o pracę wybierz to, które Cię interesuje. Następnie dopasuj swoje CV do konkretnego ogłoszenia, na które aplikujesz. Zwróć uwagę na zakres obowiązków i wymagania stawiane przez pracodawcę. Podkreśl swoje doświadczenie, wiedzę i wykształcenie preferowane na danym stanowisku. Zadbaj o to, aby przesłane przez Ciebie dokumenty aplikacyjne były przejrzyste i miały logiczny układ treści.
 2. APLIKACJA ONLINE
  Kolejnym krokiem, po wybraniu odpowiedniej oferty pracy, jest aplikacja online. Swoją kandydaturę możesz wysłać poprzez formularz aplikacyjny, który znajduje się pod ofertą pracy.
 3. ROZMOWA TELEFONICZNA
  Pierwszy kontakt z kandydatem ma formę rozmowy telefonicznej. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu, przedstawiciel działu HR skontaktuje się z Tobą w celu doprecyzowania informacji z Twojego CV. Możesz spodziewać się pytań dotyczących posiadanego doświadczenia, motywacji do pracy w naszej firmie oraz oczekiwań finansowych.
 4. SPOTKANIE REKRUTACYJNE
  Sposób rekrutacji w dużej mierze zależy od stanowiska, na które poszukujemy kandydatów. Najczęściej jednak na pierwszym etapie rekrutacji zapraszamy na spotkanie z rekruterem, podczas którego przeprowadzamy wywiad kompetencyjny. Osobę, która pozytywnie wypadła podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej, zapraszamy do drugiego etapu, podczas którego wykonuje serię ćwiczeń lub przesłane jej wcześniej zadanie. Pozwala to sprawdzić praktyczne umiejętności kandydata. Oceniane są konkretne kompetencje, kreatywność, innowacyjne podejście, rzetelność i łatwość rozwiązywania problemów. Ostatni etap rekrutacji to spotkanie kandydata z właścicielem firmy. Po tym etapie rekrutacji podejmujemy decyzję o zatrudnieniu.
 5. OFERTA PRACY
  Po pozytywnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji, zaproponujemy Ci pracę. Na tym etapie dookreślamy szczegóły zatrudnienia, w tym warunki finansowe, rodzaj umowy i datę rozpoczęcia pracy.