Zespół

Dorota

Head Accountant - Główna Księgowa i Dyrektor Finansowa

Posiada 14-letnie doświadczenie zawodowe. W The Nets planuje i realizuje działalność finansową, odpowiada za księgowość oraz tzw. twardy HR. Skrupulatna, dociekliwa i dopinająca każdy szczegół na ostatni guzik. Ze względu na specyfikę stanowiska, nieustannie się kształci i zwiększa swój obszar kompetencji – co jest źródłem jej motywacji do pracy. Po wyjściu z biura poświęca czas domowi i rodzinie. Lubi fitness, narty i podróże, interesuje ją wiedza z zakresu umiejętności miękkich.

Maciej

Partner biznesowy

Anioł biznesu, strateg, top manager, wizjoner. Inwestor, który ma talent do odkrywania trendów zmieniających rynki i wykorzystywania ich do budowania biznesu. Jego ostatnie stanowiska to: dyrektor regionalny w Dell na 27 krajów (w latach 2002–2013) oraz wiceprezes Samsung Electronics Polska (2013–2015). Jest również członkiem rad nadzorczych takich firm jak: InPost S.A., Hubstye S.A., Fuero Games oraz RightHello.

Agnieszka

Dyrektor Zarządzający

Główna podpora wszystkich projektów. Opanowana i dokładna, jest odpowiedzialna za rozwój agencji i zarządzanie projektami dla kluczowych partnerów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami. Do pracy podchodzi metodycznie, dbając o to, by każdy element projektu znalazł się w odpowiednim miejscu. Doświadczenie zdobywała, pracując m.in. dla Royal Canin, Unilever, Samsung Polska, Aviva, Śnieżka i Intersport. Po pracy biega, jeździ na nartach lub tańczy. Jej pasja to Lindy Hop – jazzowy taniec z tzw. ery swingu.

Joanna

Project Manager

W The Nets opracowuje liczne strategie marketingowe online oraz contentowe, działa też w obszarze projektów SEO i AdWords performensowych. Zdecydowana, skrupulatna i konkretna. W branży sprzedażowej ma 14-letnie doświadczenie, związane głównie z B2B. Od 3 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Prywatnie wielka fanka muzyki. Słucha jej w domu i na koncertach, na które wybiera się, kiedy tylko może – z synem i znajomymi. Lubi także czytanie książek, prowadzenie samochodu i jazdę na nartach.

Bernadetta

Sales Manager

Z wykształcenia prawniczka, jednak od lat realizuje się w e-commerce. Doświadczenie zdobywała w Dotpay, jednym z największych operatorów płatności internetowych w Polsce – między innymi jako szefowa działu handlowego. W The Nets zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów i oferowaniem dopasowanych do klienta, najbardziej efektywnych usług z zakresu digital marketingu. Prywatnie jest wielbicielką włoskiej kuchni i kina.

Ewa

Team Leader działu Analityki

Jej analityczny umysł, oparty o chemiczne wykształcenie, a także wzbogacony o wszechstronne doświadczenie w nowych technologiach, daje mieszankę skuteczności i precyzji. Odpowiedzialna za kompleksową analitykę stron www, ich przygotowanie do działań na polu SEO/SEM oraz UX, a także strategie rozwoju serwisów i wdrażanie technologii marketingowych (w tym marketing automation). Doświadczenie zdobywała jako project manager, specjalista do spraw marketingu i sprzedaży, a później manager w branży e-commerce. Nałogowo uprawia sport, jeździ na rowerze i gra w squasha.

Jacek

Team Leader działu SEO

W The Nets dowodzi zespołem SEO. Zna tajemne strony wyszukiwarek internetowych i z powodzeniem wykorzystuje tę wiedzę w codziennej pracy. Nieustannie inwestuje w siebie, bo wierzy, że nauki nigdy dosyć. Jak na team leadera przystało, uwielbia pracę w zespole. To zamiłowanie przekłada na życie prywatne, jako wielki fan gier zespołowych, zwłaszcza koszykówki. Najlepiej odpoczywa, zdobywając górskie szczyty. Wielbiciel kina sci-fi oraz fantasy, dobrych książek i pysznej kuchni.

Karolina

MANAGER DS. PR I KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

Miłośniczka słowa pisanego i mówionego, tropicielka językowych banałów. Dziennikarka, redaktor, trener i praktyk content marketingu oraz custom publishing z dziesięcioletnim doświadczeniem. Doświadczenie zdobywała m.in.: w Dzienniku Zachodnim, portalu Interia.pl i Styl.pl. Była zastępcą redaktor naczelnej magazynu Miasto Kobiet. Prywatnie gaduła, smakosz i blogerka obyczajowo-kulinarna.

Iwona

TEAM LEADER DZIAŁU SOCIAL

Specjalista ds. komunikacji w social media. Kreatywnie planuje strategię biznesową naszych klientów na Facebooku, LinkedIn i Instagramie. Lubi wyzwania i pracę zespołową, a przede wszystkim – owocne burze mózgów. Skutecznie przewiduje, co najbardziej zainteresuje użytkowników internetu, a aktualne trendy przekłada na pomysłowe i nowoczesne realizacje. Zorganizowana, sumienna, skrupulatna. W wolnych chwilach najchętniej ucieka w polskie góry lub oddaje się pasji projektowania.

Joanna

TEAM LEADER DZIAŁU COPYWRITINGU

Z wykształcenia polonistka i dziennikarka. Z zamiłowania korektor i copywriter. Dociekliwa, wszechstronna i z lekkim piórem. Jest zdania, że da się ciekawie pisać o wszystkim – wystarczy dobry research i pomysł na artykuł. W The Nets tworzy teksty i jednocześnie czuwa nad zespołem copywriterów. Nie umknie jej żaden przecinek ani literówka, dzięki niej nasze teksty idą w świat w stanie idealnym. Kocha książki: czytać, recenzować i redagować. W wolnych chwilach czyta, a w długie weekendy podróżuje po Polsce i Europie.

Aneta

PROJECT MANAGER

Uwielbia kontakt z ludźmi i bycie w ruchu. Przez trzy lata zajmowała się organizacją ogólnopolskich wydarzeń: konferencji, szkoleń, targów pracy – także jako osoba zarządzająca całym projektem. Wspierała środowisko startupowe w województwie łódzkim i małopolskim. W The Nets zajmuje się komunikacją kluczowych klientów – zawsze jest ich sympatycznym wsparciem i przyjacielem. Po godzinach męczy się na siłowni lub biega, a gdy ma więcej czasu, podróżuje stopem po Europie. Odważna i sumienna, lubi wyzwania.

Damian

IT PROJECT MANAGER

Inżynier środowiska z zacięciem do zarządzania projektami, zwłaszcza dotyczącymi budowania aplikacji mobilnych i nowych technologii. Od sześciu lat w branży digital marketingu. Uparty i odporny na stres. Lubi, gdy praca jest wyzwaniem. Adrenaliny szuka również po godzinach, pasjonuje go freestyle motocross i dirt jumping.

Anna

Specjalista SEO

Zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem serwisów oraz blogów internetowych. Dobrze odnajduje się w świecie Google i zaciekle walczy o wysokie pozycje w wyszukiwarce. W branży internetowej od sześciu lat. Doświadczenie zdobywała m.in. jako specjalista ds. promocji i reklamy, specjalista ds. contentu oraz copywriter. Realizowała projekty dla: Royal Canin, Unilever, PLL LOT, Samsung Polska, MobileMed oraz Zero Gravity. Pasjonatka zdrowego odżywiania, współautorka bloga naturyfanki.pl. Po pracy uwielbia gotować i czytać.

Rafał

specjalista seo

Ekspert SEO z 4-letnim doświadczeniem w branży. W The Nets pracuje nad techniczną stroną SEO – automatyzacją działań i analizą danych. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym kieruje się filozofią stoicką, a dokładniej jej współczesną wersją, czyli poststoicyzmem. Gdyby szukał słów kluczowych, którymi mógłby opisać siebie, wybrałby dwa podstawowe: pragmatyzm oraz równowaga. Lubi dywagować na różne tematy. Prywatnie wielki fan fantastyki naukowej oraz jazzu.

Weronika

Specjalista ds. analityki internetowej

Absolwentka geografii specjalizująca się w zagadnieniach związanych z turystyką. Zawodowo już od ponad 7 lat związana z portalami internetowymi. Ostatnio pracowała jako redaktor naczelna jednego z największych portali żeglarskich w Polsce. Fascynują ją możliwości opierania decyzji na twardych danych, ale nie lekceważy też podpowiedzi swojej intuicji. W The Nets zajmuje się przeprowadzaniem badań i analiz marketingowych przy użyciu analityki internetowej. Prywatnie miłośniczka kryminałów, żeglarstwa i fotografii.

Sławomir

Programista PHP

Wszechstronny programista, który język programowania potrafi przełożyć na słowa zrozumiałe nawet przez laików. Programowaniem PHP zawodowo zajmuje się od 8 lat. Swoją pracę jako Backend/Frontend Developer opiera głównie na frameworkach Symfony 2 / Zend 1. Prywatnie jest też wziętym fotografem ślubnym oraz zaangażowanym tatą.

Jurek

Programista Java Script

Programista z 10-letnim letnim stażem. Od 4 lat specjalizuje się w JavaScript i Node.js. W The Nets odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój serwisów internetowych. Imigrant ze świętokrzyskiej prowincji. W wolnym czasie lubi przemierzać krakowskie ulice na rowerze, niezależnie od pory roku. Lista jego zainteresowań zmienia się każdego dnia, ponieważ uwielbia wciąż próbować i uczyć się nowych rzeczy. Nie mija mu jednak pasja do majsterkowania, backpackingu oraz roweru.

Dawid

Programista Java Script

W The Nets zajmuje się wdrażaniem nowych funkcjonalności na stronach klientów i usprawnia wszystko to, co jeszcze wymaga usprawnienia. Absolwent informatyki stosowanej na AGH, doświadczenie zdobywał w krakowskich firmach Mamezi Studio i Veneo. Interesują go wszystkie zagadnienia, które związane są z web development, a także gadżety elektroniczne i folklor. Fan siatkówki: gra oraz kibicuje. Po pracy grywa na akordeonie, a w wolnych chwilach doszkala się w montażu wideo.

Maksymilian

Full Stack Developer

Odpowiada za wdrażanie nowości na stronach internetowych klientów, wprowadzając w życie mniej lub bardziej skomplikowane pomysły naszych strategów. Czuwa także nad ich utrzymaniem. Koduje w językach Java i JavaScript, z wykorzystaniem frameworków, m.in. takich jak: React, Angular 2, ExpressJS czy Spring. Po pracy wciąż rozwija swoją wiedzę, szukając informacji o nowych technologiach. Odpoczywając, czyta książki fantasy i odkrywa własne szlaki w Krakowie. Interesuje go Daleki Wschód, marzy o podróży do Japonii.

Grzegorz

Grafik

Grafik komputerowy i web designer z wieloletnim doświadczeniem, absolwent grafiki komputerowej na AGH w Krakowie oraz techniki z informatyką na UP. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma agencjami reklamowymi i projekty dla takich marek jak Coca-Cola czy Volvo. W codziennej pracy wykorzystuje swoje zainteresowania, czyli nowoczesny design, technologię i grafikę. Prywatnie mąż i ojciec, fan lotnictwa oraz jazzowej muzyki gitarowej.

MACIEJ

Content Designer

Projektant treści i rękodzieła. Prawdopodobnie pierwszy szydełkujący bloger i jedyny dziergający content designer w Polsce. W The Nets jest człowiekiem od zadań specjalnych i specem od obsługi systemów zarządzania treścią. Pracuje, łącząc zmysł artystyczny i graficzny z zacięciem redaktorskim i socjologicznym. Szczególną uwagę zwraca na potrzeby odbiorców oraz cele biznesowe. Odpowiada za blogi i strony www klientów oraz komunikację na Instagramie. Dba o przyjazną atmosferę w firmie, a po godzinach trenuje hip-hop i gotuje.

Lidia

Content Designer

Z wykształcenia filozof z kognitywistycznym zacięciem. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako redaktor portali internetowych i specjalista ds. treści marketingowych. W The Nets zajmuje się zarządzaniem treściami na stronach internetowych. Chętnie uczy się nowych rzeczy, próbuje nieznanych smaków i odwiedza ciekawe miejsca. Entuzjastka nowych technologii i wielbicielka dobrych opowieści, nie tylko tych książkowych, ale też seriali oraz gier wideo. Jej Instagram jest pełen zdjęć ścieżek biegowych, jedzenia i kotów.

Maria

Content Specialist

W The Nets zajmuje się copywritingiem. Najbardziej lubi pisać o jedzeniu i podróżach, ale potrafi stworzyć tekst na każdy temat, także o śrubkach i karmie dla zwierząt. Doświadczenie zdobywała głównie jako freelancer. Z wykształcenia polonistka. Jej mocną stroną jest szybkość i umiejętność maksymalnego skupienia się na zadaniu. Prywatnie biegaczka długodystansowa, zaliczająca kolejne maratony, a także fanka kina, zwłaszcza skandynawskiego. Lubi też książki, szczególnie reportaże, a w wolnych chwilach pisze opowiadania.

Mateusz

Content & Graphic Designer

Artysta w świecie nowych mediów. W The Nets tworzy unikalne teksty na strony internetowe. Uczulony na pustosłowie, ponad wyszukany język stawia treść i jasność przekazu. Z wykształcenia polonista, zanim dołączył do naszego zespołu, prowadził warsztaty z kreatywnego pisania, kultury języka i internetu. W wolnym czasie pisze opowiadania, robi zdjęcia, gotuje, czyta, chodzi do teatru, na wystawy i koncerty. Uczy ludzi poprawnie, ciekawie pisać i mówić.

Michał

Digital marketing specialist

Absolwent zarządzania własnością intelektualną i organizacji produkcji audiowizualnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krakowskich start-upach, wysoko notowanych w rankingach Google Play i App Store. Miłośnik krótkich form wideo i działań opartych o personalizację. W The Nets zajmuje się zadaniami z zakresu social media, e-mail marketingu i marketing automation. Prywatnie lubi śledzić nowe nurty w sztuce i relaksować się w otoczeniu natury.

Dominika

Social Media Specialist

Z wykształcenia filmo- i  medioznawczyni, od dwóch lat związana z pokrewną branżą, czyli z marketingiem internetowym. W The Nets zajmuje się obsługą mediów społecznościowych, dbając o wizerunek naszych klientów i dobór atrakcyjnych treści. Zawsze ma głowę pełną pomysłów, które z powodzeniem wykorzystuje w codziennej pracy. Prywatnie miłośniczka kuchni roślinnej i własnych kulinarnych eksperymentów. W czasie wolnym od pracy i gotowania ogląda filmy i marzy o dalekich podróżach.

Michał

Content & social media specialist

Z wykształcenia dziennikarz, w The Nets podpora zespołu tworzącego unikalne, wysokiej jakości treści na strony internetowe klientów i profile mediów społecznościowych. W tzw. międzyczasie zajmuje się także ich publikowaniem. Pełen zaraźliwego zapału. Optymistycznym podejściem do życia i poczuciem humoru wspiera współpracowników w trudnych chwilach. Do swoich obowiązków podchodzi jednak poważnie, pracuje dokładnie i na 100%. Prywatnie zagorzały fan Wisły Kraków i powieści Stephena Kinga.

Kamila

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Z wykształcenia socjolog, wykorzystująca w codziennej pracy swoją pasję do komunikacji międzyludzkiej i social mediów – w The Nets zajmuje się obsługą profili facebookowych naszych klientów. Interesuje ją to, jak internet wpływa na relacje interpersonalne, dzięki czemu wie, jak kształtować zaangażowanie użytkowników w  mediach społecznościowych. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, która wciąż odkrywa nowe smaki, a także pasjonatka fotografii.

Agata

Junior Social Media Specialist

Z wykształcenia socjolog, kontynuuje naukę na kierunku projektowania graficznego i komunikacji wizualnej na AGH w Krakowie. W The Nets zajmuje się obsługą social media, gdzie łączy swoją wiedzę i doświadczenie z praktycznymi umiejętnościami. Jej sposób na pracę to przede wszystkim kreatywność. Pasjonuje ją Design Thinking oraz UX. Wielka fanka podróży, która zwiedziła Polskę starym żukiem. W wolnych chwilach zajmuje się projektami graficznymi lub ogląda filmy psychologiczne.